Cena

U všech typů přepravníků na požádání zašleme mailem cenovou kalkulaci. Námi prodávané výrobky koupíte za stejnou cenu, jako u výrobce a ve výsledné ceně je navíc zahrnuta i doprava do ČR. 

U přepravníků vycházíme z ceny výrobce v eurech, ke které se připočítá cena za zvláštní výbavu. Celková cena tedy zahrnuje cenu vleku a dopravu, je pak vynásobena kurzem a zaokrouhlena. Toto je cena bez DPH.

Ceny se mění v závislosti na kurzu. Konečná cena se vypočítává  podle kurzu Kč/Euro v době placení faktury výrobci. Lze také platit v Eurech, v tom případě se cena nemění, je dána ceníkem výrobce.

Ceny přepravníků HB 506 se pohybují od 184 tisíc vč. DPH (cena je orientační) a u HB 511 od 200 tisíc vč. DPH (cena je orientační).

 

Objednání přepravníků

Při objednání vleků na zakázku akceptujeme zálohu ve výši 20% (např. HB 506 a 511, HB 610 a 510XL, TA, DP). U zakázek na míru dosahuje záloha 30% ceny vleku (např. Eventa). Tato záloha se odečte od celkové ceny zboží při jeho předávání. Když zákazník od objednávky odstoupí, tato záloha propadne – bude nevratná. Pokud se zákazník rozhodne koupit některý z přepravníků, které máme na skladě, nemusí skládat zálohu.

Dodací lhůta při objednání přepravníku, který není skladem, se pohybuje okolo dvou měsíců v případě přepravníků na koně (HB 506 a 511), u vleků na hospodářská zvířata a velkých přepravníků na koně se pohybuje kolem 5 měsíců. V době maximálních zájmů (jaro, léto), či méně běžných přepravníků může být delší.

Pro objednání prosím použijte formulář  ke stažení zde

 

Doprava a skladování

Všechny přepravníky dovážíme přímo od výrobce v kamionu, takže výrobek je naprosto neopotřebovaný. U nás je potom vykládám z kamionu na rampě a dále jej přepravujeme na valníku do skladu. Zde si jej také můžete prohlédnout a zakoupit.

 

Leasing 

Spolupracujeme s Moneta Money Bank, která přejala Volks Bank. Po dodání všech dokladů potřebných k uzavření smlouvy, vypracuje společnost smlouvu, kterou musí odsouhlasit vedení této společnosti. Vše trvá obvykle asi 4 pracovní dny. Výše navýšení záleží od výšky akontace. Kalkulaci Vám na základě Vašich požadavků vypracuje pracovník společnosti obvykle za několik hodin max. za jeden den. Rádi bychom zdůraznili, že jenom velmi málo společností je schopno a ochotno uzavřít leasingovou smlouvu na přípojné vozidlo (vlek).