Cena

U všech typů přepravníků na požádání zašleme mailem aktuální cenovou kalkulaci.

Námi prodávané výrobky koupíte za stejnou cenu, jako u výrobce a ve výsledné ceně je navíc zahrnuta i doprava do ČR. 

Navíc lze u nás platit také v Eurech.

Ceny přepravníků HB 506 se pohybují od 186 tisíc vč. DPH (cena je orientační) a u HB 511 od 200 tisíc vč. DPH (cena je orientační).

 

Objednání přepravníků

Při objednání vleků na zakázku akceptujeme zálohu ve výši 20% (např. HB 506 a 511, HB 610 a 510XL, TA, DP). U zakázek na míru dosahuje záloha 30% ceny vleku (např. Eventa). Tato záloha se odečte od celkové ceny zboží při jeho předávání. Když zákazník od objednávky odstoupí, záloha propadne – bude nevratná. Pokud se zákazník rozhodne koupit některý z přepravníků, které máme na skladě, nemusí skládat zálohu.

Dodací lhůta při objednání přepravníku, který není skladem, se od začátku roku 2019 prodloužila až na několik měsíců.

Pro objednání prosím použijte formulář  ke stažení zde

 

Doprava a skladování

Všechny přepravníky dovážíme přímo od výrobce v kamionu, takže výrobek je naprosto neopotřebovaný. U nás je potom vykládáme z kamionu na rampě a dále jej přepravujeme na valníku do skladu. Zde si jej také můžete prohlédnout a zakoupit.

 

Leasing 

Spolupracujeme s leasingovou společností, která po dodání všech dokladů potřebných k uzavření smlouvy vypracuje smlouvu, kterou odsouhlasí vedení této společnosti. Vše trvá obvykle asi 4 pracovní dny. Výše navýšení záleží od výšky akontace. Kalkulaci Vám na základě Vašich požadavků vypracuje pracovník společnosti obvykle za několik hodin max. za jeden den. Rádi bychom zdůraznili, že jenom velmi málo společností je schopno a ochotno uzavřít leasingovou smlouvu na přípojné vozidlo (vlek).